Aktuality

DEN NA BRUSLÍCH - zítra 12.3. v pondělí jedeme s dětmi na zimní stadion do Plzně.  Ti kteří nejedou, zůstávají na výuku ve 4.B .


31. 1. POLOLETNÍ VYSVĚDČENÍ - rozdání 1. hodinu, po rozdání si mohou děti vyzvedávat oběd nebo si jej mohou zítra (úterý) odhlásit, pak odchází děti domů

1. 2. ŘEDITELSKÉ VOLNO

2. 2. POLOLETNÍ PRÁZDNINYROZDĚLENÍ NA INFORMATIKU:

PONDĚLÍ 5. vyučovací hodinu má inf.: Kučerka, Mašek, Matoušek, Trhlík, Žák, Forstová, Fundová, Hamplová, Havlová, Hrušovská (ostatní mají volnou hodinu - viz. školní řád, kdy jdou na oběd a mohou opustit školu - zpět ve škole budou na 6. vyučovací hodinu v 12:35  )

PÁTEK 1. vyučovací hodinu má inf.: Benák, Beran, Boušek, Cibulka, Fučík, Holík, Jokl, Karel, Klier, Kňourek, Janoušková, Kasalová, Kopřivová, Kordová, Krausová, Lukáčiková, Machková, Nguyenová, Rytířová, Šilhánková, Špetová (ostatní mají vyučování od 9:00)VÍTEJTE ZPĚT DO ŠKOLY

v ÚTERÝ 5.9. vyučování do 11:40, úvodní seznámení, učebnice, sešity, dle rozvrhu se pojede od středy

"DOBROVOLNÝ" DÚ - na úterý : Vyber a nahraj na flashku 5 zásadních fotek z prázdnin, o kterých nám povyprávíš, abychom se stihli všichni vystřídat, stačí si připravit 1-2 věty o fotce.